3 Ay Ödemesiz Kredi Kampanya Koşulları

3 Ay Ödemesiz Kredi Kampanya Koşulları

Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verme amacıyla bankalar, birçok uygulama geliştiriyor. Burada ise ertelemeli kredi kampanyaları en çok dikkat çeken gelişmeler arasında yerini aldı. Ödemelere daha sonra başlama avantajı ve imkânlar yaratılıyor.

Faiz oranlarının Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranlarına göre tablosunun incelenerek belirlenmesi gerekiyor. Erteleme dâhilinde kredi vade tutarı en fazla 36 aydır. İlk ödeme tutarı ise en fazla 92 gün süreyle ertelenebiliyor. 3 ay erteleme kredi vadesinde en fazla 33 aylık süre imkânı var. Ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmediği dönem sonunda ise ilk ödeme miktarı, erteleme faiziyle tahsil ediliyor. Bir sonraki aydan sonra ise taksit ödemeleri başlıyor.
Kredimakbankta.com sayfasından ihtiyaç kredisi başvurusu yapanların işlem sonuçları, cep telefonu bilgilendirmesiyle sağlanıyor. Bankanın müşterisi olmayan kişiler ise kredi kullanım imkânlarını şubede tamamlıyor.

Şubeden kredi kullanma sırasında istenen belgeler ise şunlardır: Nüfus cüzdanı olmalı, ancak o anda mevcut değilse eğer sürücü belgesi aslı ve fotokopisi de olabilir. Adres teyidi amaçlı belge talepleri, gerekli görüldüğü durumlarda talep ediliyor. Gelir belgesi ya da maaş bordrosu isteniyor. Özel sektör kapsamında çalışanlardan istenen belge ise, SGK hizmet döküm belgesidir.

Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Başvuru işlemleri Akbank.com’dan yapılabildiği gibi mobil uygulamadan ve Akbank Telefon Şubesi aranarak ya da şubeye gidilerek de gerçekleştirilebilir. İnternet üzerinden SGK Prim Ödeme Belgesi ile imzasız direkt kredi kullanma imkânı adınıza oluşturulur. Buna göre şartlar incelendiğinde, şubeden işlemlerin daha uzun olduğu, internet üzerinden başvuru işlemlerinin daha hızlı yapıldığı ifade edilebilir. Hızlı banka kredisi için ise bu tür işlem, müşterilerin dikkate aldığı konular arasında.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.