23-29 Ağustos Haftalık Burç yorumları

23-29 Ağustos Haftalık Burç yorumları

Medyaguncel.com astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı....

Sevgili Koçlar
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken 6. evinize yerleşiyor. Gündelik hayatınız ve sağlık konuları ön plana çıkıyor. Bu dönemde kendinizi daha zinde hissedebilir, var olan rahatsızlıklarınızın son bulmaya başladığını görebilirsiniz.
Ağustos ayı hem ruhsal hem fiziksel olarak sizler için çok verimli bir ay.

Güneş Başak burcundayken odağınız iş ve sağlık konuları oluyor olacak. Uyku düzeninize, yediğinize, içtiğinize dikkat edin.
Yine hafta ortasında ikili ilişkiler konuları ön plana çıkıyor olacak. Dilinize hakim olun şiddetli tartışmalardan kaçının.
Bu dönemde eski ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir.
22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile birlikte özellikle hayatınızda sosyal çevre ve arkadaş çevresiyle alakalı bir takım kişileri süzgeçten geçirip kimilerini ayıklayıp, hayatınızdan çıkarıp, size zarar veren canınızı sıkan kişilere arkanızı yola devam etmek var. Gelecek planlarınız bu dönemde netleşiyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Boğalar
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken aşk hayatınız ve aşka dair konular ön plana çıkıyor olacak. Bir süredir aşk konusunda şanssız olan belirsizlikler yaşayanlar artık bu haftadan itibaren karanlıktan aydınlığa geçiş dönemi diyebiliriz.

Bilincinizin ve isteklerinizin netleştiği bu dönemde Güneş'in etkisiyle aşk ile alakalı konularda daha kuvvetli ve bilincinizin arttığı bir dönemdesiniz.
Ancak bu dönemde fazla hayalci olmamakta fayda var sevgili

Boğalar.
Yine hali hazırda Venüs etkisiyle iş hayatınız, iş arkadaşlarınız ilgili bazı konulara odaklanıp daha net kararlar almak isteyebilirsiniz.
22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile iş ve kariyer konularıyla ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor olacak. Kariyerde değişim ve dönüşüm süreci başlıyor.
İş arayanlar için en şanslı dönem diyebiliriz. Çalışanlar için daha üst mevkiler, yeni iş fırsatları olası. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 23-29 AĞUSTOS


Sevgili İkizler
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken aile, ev, anne, baba, ev, emlak, yerleşim ve taşınma konuları ön plana çıkıyor olacak.
Uzun zamandır aile içi çözülemeyen çözüme kavuşturulamayan sorunlar bu dönemde çözüme kavuşturulabilir. Aile birliği bir adım daha fazla kıymet kazanırken bazı bilinmeyen henüz aydınlanmamış bazı durumların su yüzüne çıktığına şahit olabilirsiniz bu dönemde.

Yine bu dönemde ev içi tadilat, bakım, hijyen konuları ön plandayken yeni bir yere taşınma, iş terfisi, iş değiştirme konuları bu süreçte yaşanabilir. Evin içi yaşam alanınız ile alakalı bir takım düzenlemeler konfor alanınıza ekstra özen göstermek gibi durumlar bu süreçte yaşanabilir.

Bu dönem her şeyi titizlikle gözden geçirmek isteyebilir her meseleyi dikkatle ele alabilirsiniz. Mükemmellik arzusu ile kaş yapayım derken göz çıkartmayın.

Ayrıca eski aşkların gündeme gelmesi, istemediğiniz kişilerle yüz yüze gelmek veya iletişim kurmak zorunda kalabilirsiniz bu dönemde. Kadersel etkiler ön planda! Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Yengeçler

Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken iş konuları ve iş hayatınıza dair konularda hızlı ve hararetli günlerin yaşanacağı aktif başarı sağlayacağınız durumlar ön plana çıkıyor.
Bu hafta beklediğiniz iş ile alakalı konularda telefonlar ve geri dönüşler alabilir bu dönemde bu konular hız kazanabilir.

Bu dönemde kendinize karşı farkındalığınız artarken iş konularıyla alakalı eksikliklerinizi fark edip, yeniden gözden geçirip kendinizi daha çok geliştirmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Bu dönemde mükemmelliyetçi yönünüz ön plana çıkıyor olacak hem sağlık, hemde iş konularıyla alakalı olarak.

22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile vergi, sigorta, miras, para durumlarıyla alakalı konularda artık güzel sonuçlar ve haberler almanız olası. Uzun süredir devam eden parasal krizler sona erebilir ve çözüme kavuşabilir. Borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Fakat harcamalar konusunda hala temkinli olmalısınız. Mutlu ve keyifli haftalar.

ASLAN 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Aslanlar

Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken ve burcunuzdan ayrılırken çalışmalarınızın olumlu olumsuz karşılıklarını görmeye başlayabilirsiniz.

Hasat vakti değil daha çok çalışıp daha çok emek vermeniz gereken durumlar bu dönemde ön plana çıkıyor olacak. Kazançlarınızı daha doğru ve uzun vadeli kullanabilmek konusuyla ilgili zihin çalıştırabilir, neler yapmanız gerektiğiyle alakalı daha net fikirler elde edebilirsiniz.

Güneş Başak burcundayken Para konularıyla ilgili konularda ciddi bir şekilde düşünme zamanınız geldiği göstergesidir. Gelecek yıl verdiğiniz emeğin, ektiğiniz tohumların hasadı olacağı için tüm bu konularla alakalı çalışmalarınızı ciddi şekilde gözden geçirip yoğunlaşmanız için gökyüzü sizlere uyarı göndermekte.
Tüm bu saydıklarımla alakalı aşırı yoğun ve yorucu zamanlar geçirebilirsiniz.

Ticari anlaşmalar, sözleşmeler tekrar yenilenebilir, evrak, imza işleri aksaklığa uğrayabilir, çalışma arkadaşlarınız, hizmetlileriniz ile alakalı bir takım beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz.
İlişkisi olmayanlar için şanslı bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Başaklar
Bu hafta 23 Ağustos itibariyle Güneş artık Burcunuza yerleşiyor ve hayatınızda yeni bir döngü başlıyor.
Gökyüzü sahnesi sizin! Görünür olma ve ışıldama vakti!
Hayata dair birçok konuda ve ilişkilerde tüm olumsuz durumlar sonlanıyor olacak. Bu dönemde dış görüntünüzü değiştirmek isteyebilir, gardrobunuza yenilikler ekleyebilir ve motivasyonunuzun yeniden hızla yükselmesiyle gerek kendinize gerek çevrenize karşı pozitif ve iyimser tavırlar sergileyebilirsiniz.

Salı günü hayal kırıklığı ve aldanışlara dikkat!
Güneş gücünüzü yeniden göstermenizi sağlayacağı gibi ifade gücünüzün yükseldiği gibi son zamanlarda aşk ve iş konularında karşılaştığınız insanlarda soğuk bir havanız olduğu yönünde etki uyandırmış tam anlamıyla kendinizi ifade edemeyenleriniz olduysa şimdi kontrol sizin elinize geçiyor. Karanlıktan aydınlığa geçiş başladı.

Yine bu dönemde gelir gider dengenizi korumaya çalışın. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Teraziler
Bu Hafta Güneş Başak burcuna geçerken sizinde 12. evinize yerleşiyor. Bu dönemde kötü niyetli, fesat kişilerle karşılaşabilir, onlara karşı net tavırlar içerisine girebilirsiniz.
Bu dönemde 22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile ikili ilişkiler ve aşk hayatınızla alakalı ani kararlar verebilirsiniz. Aniden aşık olabilir, aniden ayrılabilirsiniz. Aşk konularında şansınızın oldukça yüksek olduğu bir hafta.
12. ev konuları gizli düşmanlıkları, gizli olayları ele alırken Venüs transiti ile az hasarlı atlatmanız var bu dönemi. Gizli oyunlara dikkat!
Bu hafta diş, eklem ve kemik sağlığınıza dikkat edin. Uyku düzeniniz bu dönemde önem kazanıyor.
Yaklaşık 20 gün etkileri hissedilecek Kova dolunayı ile sosyal hayatınız renkleniyor. Hobileriniz ve keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz bu dönemde. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Akrepler
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken sosyal çevre, arkadaşlık, tanıdık insanlarla alakalı konular ön plana çıkıyor olacak.
Bu konularla alakalı mükemmeliyetçi yaklaşımınız ön planda olacak. Arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizi yeniden gözden geçirip, aydınlanma yaşayıp tüm bunları süzgeçten geçirip adeta iyi kötü ayrımını yapacağınız bir sürece giriyor olacaksınız.
Tüm bu mükemmeliyetçi tavırlarınız sert cümlelerinizi kırıcı ve yorucu olabilir. Gökyüzü sizi bu anlamda uyarıyor.
22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile Ev ve aile ile ilgili konular ön planda olacak. Bu süreçte ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Taşınma veya ev içi bakım onarım konuları gündeme gelebilir. Kan bağımızdan olan kişilerden hamilelik, doğum veya evlilik haberleri gelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Yaylar
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken iş ve kariyer konuları ön plana çıkıyor olacak.
İşinize karşı daha titiz, detaycı, bitmez tükenmez bir enerji sergileyebilirsiniz.
Her olayı, hayata dair tüm konuları gözden geçirmek isteyebilir, eski konuları deşebilir, detaycı şekilde çalışmalara devam edebilirsiniz. Bu hızlı enerjiler altında bunları yapmak sizlere artı sağlayacaktır.
22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile yakın çevre, akrabalar ve arkadaşlıklar ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. İletişim trafiğinde artış akrabalarla ilgili bir takım huzursuz edici enerjiler gündeme gelebilir.
İyimser ruh haliniz devam ederken kullandığınız sözlere ve arkadaş ilişkilerde hep verici olup suistimal enerjileri ön plana çıkabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Oğlaklar
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken yolculuklar, Uluslar arası iş ilişkileri, uzaklıklarla ilgili konular ön plana çıkıyor olacak.
Bu konulara dair engellerin kalktığı ve gerçekleşmesini istediğiniz uzun süredir beklediğiniz planlarınıza dair öz güveninizin artacağı bir dönemdesiniz.
Bu süreçte fikirlerinizi, isteklerinizi ve kendi yaşam felsefenizi mükemmelleştirmek adına hareket edeceğinizin göstergesi olabilir. Çevrenizdeki dünyanın sınırları dışına çıkabilmeniz halinde sizin gerek çalışkanlığınız ve gerekse iş alanındaki lider ruhunuzu gösterebilmenizi destekleyici bu enerjiden yararlanarak atılımlarda bulunabilirsiniz.
22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile para ve gelir konuları ön plana çıkıyor olacak. Çalışmayanlar için yeni iş fırsatları ile karşılaşma, hali hazırda çalışanlar için yeni yatırımlar yeni girişimler ile ilgili konular gündeme gelebilir bu süreçte. Uzun süredir engele takılan askıda kalmış beklenen paralar bu dönemde nihayet gelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar

KOVA 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Kovalar
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken karanlığın aydınlandığı dönüşümü başlatacağınız dönem başlıyor. Artık o gün geldi!
Hayatınızı ve zamanınızı verimli kullanıp yaşamak isteyeceğiniz toksik ve faydasız her şeyi elek gibi eleyip adeta ayıklamak için harekete geçiyorsunuz.

Bu dönemde kar ve zarar konusu üzerine iyice düşünüp bir takım hesaplamalar yapabilir, bir takım kaygılar yaşayabilir anca akılcı yöntemlerle çözüme yoluna gidebilirsiniz. Mükemmelliyetçi duruşunuz ön plana çıkıyor. Gerekli gereksiz tüm konuları ele alıp mümkünse büyütmeme çalışın. Yine bütçenizle ilgili konularda borç altına girmemeye çalışın.

Yine bu dönemde aşk ve sevgi konularına bakış açınız değişebilir edindiğiniz tecrübelerle tekrar eden problemler üzerine düşünebilir gerekirse bir danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 23-29 AĞUSTOS


Sevgili Balıklar
Bu hafta Güneş Başak burcuna geçerken ikili ilişkiler ve aşk konular ön plana çıkıyor olacak.
Bunlara dair soru işaretlerinin silindiği net ve somut adımlar attığınız bir sürece giriyor olacaksınız. Bu dönemde ne yapmanız gerektiğine dair, nasıl adım atmanız, nasıl düşünmeniz gerektiği konusunda aydınlandığınızı görebilirsiniz.
İlişkinizle alakalı durumlarda karşılıklı konuşup birbirinizi destekleyip fikirlerinizi ortak noktada buluşturup çözülemeyen sorunları çözüme kavuşturmanız var.
22 Ağustos'ta gerçekleşen Kova dolunayı ile bilinç altınızla adeta yüz yüze yüzleşmeler yaşayabilir, ruhsal anlamda inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. 6. hisleriniz artış gösterebilir ikili ilişkiler konularında yaşadığınız yorucu gündemler ve günlük rutin sıkıntılar yüzünden iş hayatından bir süreliğine uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Ruhsal ve fiziksel olarak köşenize çekilip dinlenmek için uygun bir zamandasınız. Mutlu ve keyifli haftalar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.