Oğlum Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Oğlum Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Bu sezona bomba gibi başlayan ve seyirciden güzel bir geri dönüş alan Oğlum dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Oğlum oyuncuları kimlerdir?

Bu sezona bomba gibi başlayan ve seyirciden güzel bir geri dönüş alan Oğlum dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Oğlum oyuncuları kimlerdir?

Show Tv'de yeni başlayan dizilerden biri Salı günleri yayınlanan Babam, diğeri Çarşamba dizisi Oğlum…

Gökçen Usta’nın yönettiği, Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kaleme aldığı Oğlum dizisi, iki acılı annenin hikayesi anlatıyor. Oğlum dizisi her çarşamba akşamı Show'da ekranlara geliyor. Dizinin çekimleri İstanbul'da devam ediyor.

Oğlum dizisi, Amerikalı My Son dizisinden uyarlandı. Duygu yüklü hikayesi ile Show TV ekranlarında izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizide, maddi güçlükler çeken bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ile zengin bir ailenin 12 yaşındaki teknoloji bağımlısı oğlu Efe’nin hikayesi bir pedegogun gözünden aktarılıyor.

Oğlum dizisi oyuncuları kim, hangi karakterleri canlandırıyorlar? İşte bu sorunun yanıtı!

OĞLUM OYUNCULARI

Zeynep Yalçın Kaya (Songül Öden)

Zeynep Tuğrul’un eşi ve Efe’nin annesidir. Dış görünüşüne önem veren bir kadındır. Efe’yi de eşini kaybetmemek için dünyaya getirir; ancak oğlunu ihmal eder. Efe bir teknoloji bağımlısı olur. Bir gün Efe’yi okuldan almayı unutunca olaylar başlar.

Melike Özyürek (Nihal Yalçın)

Melike Kaan’ın ve Ceren’in vefakar annesidir. Eşi İlyas ile geçim sıkıntısı çekerler ancak mutludurlar. Melike’nin hayatı oğlu Kaan’ın öldürülmesi ile bir anda değişir.

Demet (Canan Ergüder)

Demet mesleğinde başarılı bir pedagogtur. O’na göre suçlu çocuk yoktur. Suç işlemiş çocukları kazanmak için uğraşır. Efe ise onun içinde ilk kez çok farklı bir deneyim olacaktır.

İlyas Özyürek (Timur Acar)

İlyas, iyi bir eş ve iyi bir baba olmaya çabalayan geleneksel kafalı bir adamdır. Ailesini mutlu etmeye çalışır. Oğlu Kaan’ın öldürülmesinden sonra İlyas da kolay kolay toparlanamaz. Eşi Melike’nin de bir türlü kendine gelememesi sonucu ailesinin dağıldığını görür ve kendi acısını unutup ailesini bir arada tutmaya çalışır.

Sedat (Serhat Teoman)

Sedat cinayet büroda çalışan bir polis ve bir babadır. Kızı ile birlikte yaşayan Sedat, öldürülen Kaan’ın davasında Pedegog Demet ile birlikte çalışır.

Tuğrul Kaya (Feyyaz Duman)

Tuğrul, Zeynep’in eşi ve Efe’nin babasıdır. İşini hep ailesinin önünde tutar, eşini ve çocuklarını ihmal eder.

Sedef (Tuğçe Açıkgöz)

Bulut Yalçın (Kubilay Aka)

Hüseyin (Ali Seçkiner Alıcı)

Ceren Özyürek (Mina Derman)

Işıl (Cansu Melis Karakuş)

Nedim (Fahri Öztezcan)

Canan Yalçın (Nazan Kesal)

Efe Kaya (Metehan Parıltı)

Sertaç (Ege Derin)

Merve (Yağmur Damla Ayden)

Gülten (Kadriye Çetinkaya)

Esra (Cemre Yeşilbursa)

Zeynep (Fırat Bozan)

Murtaza (Abdurrahman Yunusoğlu)

Orhan (Ozan Gözel)

Hulusi (Mutlu Güney)

Müdüre (Özlem Sürek)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.