16-22 Ağustos haftalık burç yorumları

16-22 Ağustos haftalık burç yorumları

medyaguncel.com astroloji uzmanı Gizem B. sizler için değerlendirdi...

KOÇ 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Koçlar

Bu hafta sosyal çevre konuları, ortaklıklar, evlilik gibi konular ön plana çıkıyor olacak.

Bu dönemde bazı dostluklar sona erebilir, yeni bir ilişki başlayabilir. Beklenilen hayali kurulan evlilik teklifleri bu hafta gelebilir.
Venüs Terazi burcuna geçerken eski durumlar, eski, olaylar yeniden gündeme gelebilir.

Eski aşklar yeniden canlanabilir.

22 Ağustos'ta Kova burcunda gerçekleşen Dolunay ile arkadaşlık, sosyal çevre, hayattan istek ve beklentilere dair konuları ön plana çıkarıyor olacak.

Sosyal hayatınızda canlanmalar, keyifli organizasyonlar gündeme gelebilir.

Yeni insanlar, yeni yüzler, yeni ortamlar beraberinde hayatınıza yeni fırsatlarla dolu kapılar açılabilir bu dönemde.

Sağlık problemi yaşayalar için bu dönem artık şifalanma dönemi. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Boğalar

Bu hafta İş, kariyer, para durumları ön plana çıkıyor olacak. Bu dönem yeni iş girişimleri, yeni insanlar ve yeni fırsatları beraberinde getirebilir.

22 Ağustos'ta Kova burcunda gerçekleşen Dolunay ile kariyer, sosyal statü ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Kariyerde yeniden yapılanma güçlü bir dönüşüm sürecine girebilir, bu dönemde isteklerinizi ve taleplerinizi dile getirirken çok daha açık ve net olarak dile getirebilirsiniz.

Uzun zamandır istediğiniz, hayalini kurduğunuz, bir türlü gerçekleştiremediğiniz konuların gerçekleşmesi için gökyüzü bu anlamda sizleri destekliyor olacak.

Bu dönemde Güneş Başak burcuna geçerken sorunlu aşk hyatı geçirenler karanlıktan aydınlığ geçiş dönemi diyebiliriz. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 16-22 AĞUSTOS


Sevgili İkizler

Bu hafta aşk, iletişim ve eğlence dozu yüksek konular ön plana çıkıyor olacak.

Hayatınızda tutku dolu geçişler, yeni insanlar, ilişkisi olmayanlar için yeni aşklara yelken açmak için gündemler söz konusu olabilir.
Sosyal hayatınızda hatırı sayılır bir canlanma gerçekleşebilir.
Geçmiş dönemden gelen aşklar gündeme gelebilir, istenmeyen bazı iletişim trafikleri yüz yüze gelme durumları gerçekleşebilir.

Kadersel etkiler ön planda!

22 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay eğitim, yurt dışı bağlantılı konuları ön plana çıkarıyor olacak.
Gelecek ile alakalı önemli kararlar alacağınız yeni hedefler oluşturacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Sosyal medya üzerinde karşıt fikirlere anlayışlı olmakta fayda var. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Yengeçler

Bu hafta ev, aile, maddi konular ön plana çıkıyor olacak. Ev içi misafir iletişim trafiğinde artış gözlenebilir. Aile ile keyifli zaman geçirebileceğimiz bir dönem. Uzun zamandır gerçekleştirmeyi düşündüğümüz dekorasyon değişikliklerini yapmanın tam zamanı. Yeni bir ev satın almak isteyebilir veya eve yeni bir eşya alabilirsiniz.

22 Ağustos tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşirken 8. ev konuları ön planda. Para, miras, vergi ve sigorta gibi konularla alakalı nihayet krizler sona erebilir. Beklenen cevaplar havada kalmış ödemeler bu hafta gerçekleşebilir. Finansal sorunların çözüme ulaşacağı bir dönemdesiniz.

Güneş Başak burcuna yerleşirken ikili ilişkilerle alakalı konuların netliğe kavuşacağı aynı zamanda asıl beklentilerinizin su yüzüne çıktığı bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.

ASLAN 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Aslanlar

Bu hafta Kadersel etkiler ön planda! iletişim yakın çevre ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Aile kardeşler ile küçük yolculuklar seyahatler gerçekleşebilir, eskiden süregelen bir ilişki ya da bir arkadaş ile yeniden bir araya gelebilirsiniz.

Ticari anlaşmalar, sözleşmeler buna benzer prosedürler yenilenmek durumunda kalabilir ufak tefek aksaklıklar meydana gelebilir tüm bu saydıklarıma dair.

22 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşen dolunay ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkıyor olacak. İlişkisi olmayanlar için şansınızın oldukça yüksek olduğu bir dönem. Yeni birileri hayatınıza girebilir, yolunda gitmeyen ilişkiler sonlanabilir.
Güneş burcunuzdan ayrılırken iş hayatınıda dair daha titiz ve yoğun tempolu dönem sizleri bekliyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Başaklar

Bu hafta para ve finans konuları ön plana çıkıyor olacak. İş hayatınıza dair beklediğiniz konular gündeme gelebilir maddi konularda çoğalma, beklediğiniz zam haberleri gündeme gelebilir.
Ancak bu dönemde harcamalarınız özen gösterip temkinli olmakta büyük fayda var.

Gelir gider dengesini korumaya çalışın!

Yakın çevre dost ve aşk iletişimlerinde bir takım olumsuz enerjiler gün yüzüne çıkabilir bugüne kadar içinize attığınız kafanızda dert edindiğiniz konuları birden sözlere dökebilirsiniz. Ani yıkıcı egosal davranışlardan kaçınmakta fayda var.

22 Ağustos tarihinde Kova burcunda gerçekleşen dolunay ile iş, sağlık, günlük hayat rutinleri ön lana çıkıyor olacak. Çok çalışıp çok emek vermek isteyeceğiniz bir dönem. Uzun süredir tamamlanmayan projeler bu dönemde tamamlanabilir. Bu dönemde sağlık konularını aksatmamakta fayda var.
Güneş artık burcunuza geçerken yeni, güzel ve parlak bir dönem sizin için başlıyor olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Teraziler

Bu Hafta dış görüntünüz, imajınız, kendinizi nasıl yansıttığınız konular ile alakalı gündemler ön plana çıkıyor olacak.
Hayatınızda dış görüntünüzde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Estetik konularına ilginiz artabilir. Ancak Ağustos sonu estetik konular için uygun bir dönem.

Arkadaş çevresi tanıdıklar ile iletişim trafiği artabilir. Öğrenme ve öğretme isteğiniz artabilir fedakar bir tutum içerisine girmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler aşk konularında dengede kalmakta fayda var.

22 Ağustos'ta Kova burcunda gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkiler, aile, sosyal çevre ile ilgili konulara odaklanıyor olacaksınız. Sosyal hayatta renklenme bir takım beklenmedik sürprizler, sürpriz yeni aklar bu dönemde gerçekleşebilir.

Güneş'in Başak burcuna geçmesiyle kendine haksızlık olarak gördüğün konular gündeme tekrar gelebilir bu anlamda dengede kalmaya çalışmakta fayda var. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Akrepler

Bu hafta aile, ev, ev alım satım konuları ön plana çıkıyor olacak. Bu konularla alakalı uzun zamandır süregelen beklendiğiniz konular sonuçlanabilir. Taşınma tadilat konuları gündeme gelebilir. Aile içi aile bireylerinden müjdeli haberler alabilirsiniz.

Bu hafta bilinçaltı ve iç dünya konuları ön plana çıkarken ikili ilişkilerde fedakarlık yapmak durumunda kalabilir, bazı konuları gözden geçirip tekrar bir durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsiniz.

Güneş'in Başak burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve parasal konularda aldanma konularına dikkat.
iletişimlerinizde sıkıntılı ve yorucu bir dönemden geçerken egosal davranışlardan kaçınmakta fayda var.
Hafta sonuna doğru aile içi fikir ayrılıkları yaşanan konular çözüme kavuşabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Yaylar

Bu hafta arkadaşlar, sosyal çevre, yakınlarınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak.

Arkadaşlarınız ile daha çok vakit geçirmek isteyebilir aranızda güzel organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.
İlişkisi olmayanlar için yakın çevreden yeni biri ile tanışıp sürpriz bir ilişkiye yelken açabilir.

Geleceğe dair planlarınız ve hayallerinize bu dönemde daha çok yoğunlaşabilirsiniz.

Çalışmayan işi olmayanlar ise yeni iş kapıları ve fırsatlarla karşılaşabilir.

Bu hafta ve sonrası iyimser ruh hallerine dikkat etmeliyiz ne konuştuğunuza ne söylediğinize dikkat!

Güneş Başak burcuna yerleşirken İş hayatınızla alakalı titiz ve yoğun bir dönem sizleri karşılıyor olacak. Daha yoğun çalışık daha çok emek vermeniz gereken bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Oğlaklar

Bu hafta kariyer, iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Zam veya terfi gibi durum ve beklentilerin peşinden koşmanın tam zamanıdır. İş hayatınızda olumlu bir havanın hâkim olacağı ve üstlerinizle iyi anlaşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Toplum önüne çıkabilir, herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Bu süreçte ebeveynlerinizin de desteğini hissedebilirsiniz. 22 Ağustos tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kova Dolunay’ı döneminde finansal konular ve kendiniz üzerine odaklanabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz bu dönemde artış gösterebilir. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabilirsiniz.

Güneş Başşak burcuna yerleşirken özgüveninizin arttığı iş ve hayata dair konularda detaycı bir yaklaşım sergilediğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Mutlu ve keyifli haftalar.

KOVA 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Kovalar

Bu hafta mart 2020'den beri emek verdiğin, çıkmaza girdiğin konuların tümü ve hepsi artık yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor olacak. İç dünyana dair inişler ve çıkışların gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde 6. hislerinin arttığını farkedip günlük yaşamın yorucu rutinlerinden bir süre uzaklaşmak isteyebilirsin.

Bu dönemde sağlığınıza özen göstermeli özellikle zihinsel olarak kendinizi rahatlatmalısınız.

Güneş Başak burcuna yerleşirken ikili ilişkilerle alakalı detaylı konular ön plana çıkıyor olacak.

Aklınızdaki tüm soru işaretlerinin tamamen silinip istediğiniz şekilde çözüme kavuşup ilişkinizi evliliğinizi istediğiniz boyuta taşıyabileceksiniz. Gökyüzü ikili ilişkiler ve aşk konularında sizi destekliyor olacak.

Artık kendi içinizde netleştiğiniz sevginizi ve emeğinizi boşa harcamak istemediğiniz ve nasıl yol almanız gerektiği konusunda birçok durumlara vakıf olabilirsiniz. İnce eleyip sık dokuduğunuz bir dönem başlıyor sizler için. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 16-22 AĞUSTOS


Sevgili Balıklar

Bu hafta gerçekleşen dolunay 12. evinizde gerçekleşirken gizlide kalmış tüm olaylar su yüzüne çıkıyor olacak. Kim entrika çeviriyor, kim arkanızdan düşmanlık yapıyor, kim dedikodunuzu yapıyor hepsi beklenmedik bir anda ortaya çıkabilir!

Yine miras konuları gündeme gelebilir para konularında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ancak düşünmeden hareket etmemekte fayda var.

Ayın son haftasında Güneş Başak burcuna geçiyor. Dönüşümü başlatmak için karanlığın aydınlanmasını beklediniz, artık o gün geldi. Zamanı verimli kullanmak ve hayatınızı o verimli zaman içerisinde yaşamak için gereksiz ve faydası olmayan her şeyi elemek için düğmeye basıyorsunuz.

lişkisi olmayanlar yeni insanlarla tanışabilir, farklı kültürlerden gelen birisi ile aşk yaşayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.