6-12  Eylül haftalık burç yorumu

6-12 Eylül haftalık burç yorumu

Medyaguncel.com Astroloji uzmanı Gizem B. sizler için yorumladı...

KOÇ 6-12 EYLÜL


Sevgili Koçlar
Bu hafta Jüpiter ve Venüs karşılıklı açılarıyla ve tüm ay boyunca evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusu ön plana çıkıyor olacak.
Bol bol iletişimlerin aktığı soruların çözüme kavuşacağı bir döneme giriyorsunuz.
Hali hazırda ilişkisi olanlar yeni kararlar alabilir. İlişkiyi bir adım ileriye taşıyabilir.
7 Eylül itibariyle Başak burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte iş ve sağlık konuları ön plana çıkıyor olacak.
Çok çalışık yoğun emek sarfedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
Eğer varsa sağlık sorununuz, bu dönemde şifalanabilirsiniz.
Önümüzdeki 21 gün boyunca iş ve sağlık konularında da hem şifalanma hemde güzel fırsatlarla karşılaşmanız olası.
Kredi almak ve yatırım planları yapanlar ince eleyip sık dokumalı! Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA 6-12 EYLÜL


Sevgili Boğalar
Bu hafta 7 Eylül'de gerçekleşen Yeniay ile birlikte Başak Yeniay’ı ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Sosyal ortamlarda yeni kişilerle karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz yeni bir aşk yolda olabilir. Aynı zamandır üzerinde bir süredir çalıştığınız, emek verdiğimiz bir projeniz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığınız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabilirsiniz. Tatile çıkmak, hobilerinize vakit ayırmak, ilişkiniz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz.
Bu Yeniay ile birlikte aşk hayatınızda bir takım güzel hareketlenmeler yaşanabilir. Genel anlamda şansınızın yüksek olduğu bir dönem. Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 6-12 EYLÜL


Sevgili İkizler
Bu hafta itibariyle ve tüm ay boyunca aşk, ikili ilişkiler, romantizm konuları ön plana çıkıyor olacak.
Aşk ve ilişkiler konusunda çok daha romantik davranışlar sergileyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İlişkisi olmayanlar hayatınıza çok fazla ortak keyiflerinizin olduğu yeni birileri girebilir. İlişkisi olanlar partnerleriyle keyifli ve romantik zamanlar geçirebilir.
7 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ev, yuva, aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Evde misafir trafiği artabilir.
Aile bireyleri ile ilgili yeni sorumluluklar almanız söz konusu olabilir. Kariyer konularında sizleri mutlu edecek bir takım güzel gelişmeler yaşanabilir.
Bu hafta aile bireyleri ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat! Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 6-12 EYLÜL


Sevgili Yengeçler
Bu hafta ve ay sonuna kadar ev, yuva ve aile konuları yoğun gündeminizde olacak.
Arkadaş çevreni ve sevdiklerinizle keyifli ve huzurlu zamanlar geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
Varsa ile içi yaşanan sorunlar ve küslükler yapıcı görevi üstlenebilir dargınları bir araya getirebilirsiniz.
7 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen Yeniay ile iletişim, seyahat, yakın çevre ve eğitim ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak.
Yakın çevre, eş dost akrabalarla ilgili çok güzel sürprizli haberler alabilirsiniz.
Bu dönemde iletişim kazalarına karşı dikkatli olmalısın, kendini yanlış ifade edebilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. Ayrıca yanlış bir karar verme riskin var, bu nedenle tüm kararlarını gözden geçirmen yerinde olur. Mutlu ve keyifli haftalar.

ASLAN 6-12 EYLÜL


Sevgili Aslanlar
Bu hafta 7 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte para konularında güzel ve şanslı bir döneme giriyorsunuz.
Yeni anlaşmalar ve yeni ortaklıklar söz konusu olabilir. İş ile ilgili çok fazla seyahat edebilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz.
Finansal konularda güven arayışı içerisinde olacağınız bir süreç başlıyor.
Kariyerinizle ve finansal durumunuz ile ilgili yeni bir yol haritası çıkarmanız mümkün. Bu dönemde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir ya da mevcut işinizde terfi edip, gelir artışınızın tadını çıkarabilirsinz.
Bu hafta hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalısın. Finansal konularda uzun vadeli planlar yapabilirsin ama harekete geçmekte acele etmemelisin. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 6-12 EYLÜL


Sevgili Başaklar
Bu hafta maddi konular ve para kaynaklarınız ile ilgili detaylar ön plana çıkıyor. Para konularında kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni girişimler sayesinde gelirimizin artması söz konusu olabilir. Ancak, rehavete kapılarak, harcamalarınızı arttırmamaya ve kendinizi bütçe açısından zora sokmamaya dikkat etmelisiniz.
7 Eylül’de sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeniay’da kişiliğiniz ve dış dünyaya yansıttığınız imajınız ön plana çıkacak. Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçebilirsiniz. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebilir, yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Sizlere yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 6-12 EYLÜL


Sevgili Teraziler
Bu Hafta imajınız, kendinizi dış dünyaya nasıl gösterdiğiniz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Fikirleriniz ve iletişim yetenekleriniz ile çevrenizdekilerin hayranlığını kazanabilirsiniz. Nezaketiniz, barışçıl ve uyumlu ruh haliniz, birçok yeni kişiyle tanışıp, yeni fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Ancak, daha kararlı ve iradeli olmaya çalışmalısınız. Bu dönemde olayların kontrolün dışında geliştiğini hatta sana rağmen gerçekleştiğini hissedebilirsin. Kaygılarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Kendini hem zihinsel hem fiziksel olarak yorgun hissedebilir, sorumluluklar altında ezilebilir, işlerini yetiştirmek için çok çalışmak durumunda kalabilirsin. Ayrıca sağlık konuları gündeme gelebilir, hastane ziyaretleri yapabilirsin. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 6-12 EYLÜL


Sevgili Akrepler
Bu hafta İç dünya ve bilinçaltınız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde bilinçaltınızda kendinizi daha huzurlu hissetmeniz mümkün. Bir iç muhasebe yapabilir ancak bu sayede aradığınızı iç huzuruna ve dengeye kavuşabiliriz. Tartışmalardan uzak durmak, ruh halinize çok daha iyi gelecektir.
7 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve hayalleriniz ile ilgili konuları gündeme gelebilir. Gelecek planlarınıza yoğun bir şekilde odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza, gelecek planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir. Arkadaşlarınızın desteğini her an yanınızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 6-12 EYLÜL


Sevgili Yaylar
Bu hafta itibariyle ay sonuna kadar sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda birçok yeni kişiyle tanışabileceğiniz bir dönemdesiniz. Gruplar içinde uzlaşmacı, barışçıl ve kibar davranışlarınızla dikkat çekeceğiniz ve takdir toplayacağınız bir dönemdesiniz. Gelecek hayalleriniz hakkında daha umutlu olabilir, kariyer kazançlarınızda olumlu bir gelişme gözlemleyebilirsiniz.
Bu hafta Venüs 12. evinize yerleşirken özellikle aşk ve ilişkilerle ilgili konularda kuruntulu ve huzursuz hissedebilirsiniz.
Bu konularla alakalı negatif enerjilere kapılmamaya dikkat edin. Uyku düzeninize ekstra özen gösterin. Ruhsal sorunlara bu ay boyunca dikkat! Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 6-12 EYLÜL


Sevgili Oğlaklar
Bu hafta kariyer ve iş ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Tüm bu ay boyunca iş ile alakalı konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
7 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte yurt dışı konuları üzerine odaklanacağınızı işaret ediyor. Kişisel gelişim konuları sizler için çok fazla önem kazanacak. Kendinizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatınızla ve geleceğiniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde iş amaçlı seyahatlere çok sık çıkabiliriz. Yeni bir eğitime başlamanız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreciniz varsa, nihayet lehinize sonuçlandığına tanık olabilirsiniz.
Bu yeniay, yakın geçmişte verdiğiniz kararları yeniden gözden geçirmenize ve hatta kararlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Yakın çevrenden biri hakkında yanlış yargılarda bulunduğunu düşünebilirsin. Eşinin akrabalarıyla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Kendini doğru ifade etmekte zorlanabilir, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. Mutlu ve keyifli haftalar

KOVA 6-12 EYLÜL


Sevgili Kovalar
Bu hafta 7 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşen Yeniay 8. evinizde gerçekleşiyor. Ortak kaynaklar, eşinizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden sizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime ya da ortaklığa adım atabilirsiniz. Bu arada ailenizden biri, özellikle eşiniz, partneriniz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumunuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Finansal kaynaklarınız ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, bütçenizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Bu hafta aşk size beklemediğiniz bir yerden koşarak gelebilir. Önümüzdeki 15 gün boyunca gündeminiz iş ve parasal konular olacak. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 6-12 EYLÜL


Sevgili Balıklar
Bu hafta 7 Eylül’de karşıt burcun olan Başak burcunda Yeniay gerçekleşirken, bu dönemde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktanız haline geliyor. İlişkiniz yoksa, hayatınıza uzun zamandır beklediğiniz yeni biri girebilir. Eğer ilişkiniz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Eğer ilişkinizde ya da evliliğinizde sorun yaşanıyorsa, bu konularla ilgili karşılıklı konuşmalar yapabilir, kendi iletişim tarzınızdaki yanlışlıkları da düzeltebilirsiniz. Bu arada yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmanız ve yeni iş anlaşmalarına imza atmanız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreç varsa, olumlu bir şekilde sonuçlanabilir ya da en azından büyük ilerleme kaydedilebilir.
Ancak bu dönem senin için yeni bir sürecin başlangıcı da olabilir; evlilik, ortaklık ya da iş birlikleriyle ilgili mantıklı değerlendirmeler yapabilir, yeni girişimlere başlayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.