Bu haftanın burç yorumları

Bu haftanın burç yorumları

medyaguncel.com astroloji uzmanı Gizem B. sizler için değerlendirdi...

Sevgili Koçlar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Evlilik ve ikili ilişkiler ile ilgili durumlar ön plana çıkıyor olacak.
İkili ilişkilerde sorun yaşayanlar sorunlarını daha hızlı çözüme kavuşturabilirler.
iletişim ve ikili ilişkiler alanınızı çok hareketlendirecek. Hem iş anlamında birebir yapılan işlerde yoğunluk hem de ilişkilerde ortayı ve dengeyi bulmak üzere yapılacak konuşmalar aktif olacak.
Hafta ortasından itibaren aşk, ilişkiler ve aile bireyleriyle ilgili konularda şansınız oldukça yüksek olacak.
İleriye yönelik hedeflerinizle ilgili umut vaat eden umulmadık fırsatlar önünüze gelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


BOĞA 30-5 EYLÜL


Sevgili Boğalar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Sağlık, rutin yaşam ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Eğer bu konularla ilgili problem ya da sıkıntı yaşıyorsanız sorunların birer birer çözüme kavuşmaya başlaması olası.
Bu hafta özellikle arkadaş çevresi, dostlarla ilgili konularda iletişimlerinize dikkat edin. Oldukça empatik, düşünceli, hassas bir haftadasınız.
İş, çalışma, iş yerinizdeki iletişim ve iş arkadaşlarınızla olan iletişimde bir yoğunlaşma olacak, zihniniz daha çok iş konularında ve günlük rutininizde olacak bu dönemde. Aldanma ve aldatılmalara dikkat! Mutlu ve keyifli haftalar.


İKİZLER 30-5 EYLÜL


Sevgili İkizler
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Aşk, romantizm ile ilgili konular ön planda. Merkürün Terazide ki gezisi hayatın her alanında sizin için oldukça güzel durumları temsil ediyor olacak.
İlişkisi olmayanlar, hayatınıza ortak paydalarda buluşacağınız yeni birileri girebilir.
Aşk hayatında muhabbetli bir dönem söz konusu… İlişkimiz varsa, partnerimizle güzel günler geçirebilir, aynı zamanda hobilerimize daha fazla zaman ayırabiliriz. Hobileri mesleğe dönüştürebilirsiniz.
Aşk ilişkilerimizde iletişimin ve uyumun önemi artıyor. İlişkilerimize yön vermek isteyebiliriz. İlişkilerimizin yönünü değiştirmekte zorlanabiliriz. Resmiyete dönüşmeyen ilişkiler küskünlükler kırgınlıklar yaşanabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YENGEÇ 30-5 EYLÜL


Sevgili Yengeçler
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Ev, yuva, aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Yaklaşık iki ay boyunca bu saydığım konular gündeminize yerleşmiş olacak.
Evin içinde huzurlu ve keyifli vakitler geçirmek isteyebilir ve ev içi tadilat, bakı, onarım konularına el atmak isteyebilirsiniz.
Ev, aile, aile içindeki denge, uyum ve huzur sizler için önem kazanacak. Aile içerisinde iletişimin, iletişimlerdeki dengenin önemi artıyor. Yaratıcılığınızı ön plana çıkartabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Bu hafta sosyal çevrenizden ziyade daha çok aile ve çocuklarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda uyum ve senkronu yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Mutlu ve keyifli haftalar.

ASLAN 30-5 EYLÜL


Sevgili Aslanlar
Bu hafta Merkür iletişim alanınıza yerleşirken, internet, sosyal medya, basın yayın ve reklam işleri ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz.
İletişim akışınızın oldukça güçlü olduğu bir haftadasınız.
Kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile bir araya gelebilir, birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yeni anlaşmalar ve ortaklıklara imza atmanız söz konusu olabilir. İşle ilgili çok sayıda kısa yolculuk yapabilir ve bundan büyük keyif alabilirsiniz.
Sözleşmeler, anlaşmalar ve kısa seyahatler alanında iletişim trafiği yaşanabilir. Zaman zaman gergin anlara şahitlik edebilirsiniz. Sistemsel sürprizler terslikler aksilikler canınızı sıkabilir. Bunların ileride yatırımlarınız ve güvencelerimiz olacağı düşüncesi ile geçici olduğunu düşünerek yatışabiliriz. Mutlu ve keyifli haftalar.


BAŞAK 30-5 EYLÜL


Sevgili Başaklar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Aynı zamanda sizlerin yönetici gezegeni.
Bu hafta parasal konular para ile ilgili durumlar ön plana çıkıyor olacak. Para konularında kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni girişimler sayesinde gelirinizin artması söz konusu olabilir.
Parasal konular ve para kazanma konularında yoğun iletişim ve zihin çalıştırma gündemde olacak. Gelir gider dengenizi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Aşırıya kaçan harcamalar söz konusu olabilir.
İkili ilişkilerle alakalı kendiniz aldanmış aldatılmış kandırılmış gibi hissedebilirsiniz.
Ayrıca bu hafta bağışıklık sistemi ve yeme içme beslenme konularına dikkat!
Mutlu ve keyifli haftalar.


TERAZİ 30-5 EYLÜL


Sevgili Teraziler
Bu Hafta İletişim gezegeni Merkür burcunuza yerleşirken hayatınızın her alanında hızlı geçiş ve akışlar ön plana çıkıyor.
Fikirleriniz ve iletişim yetenekleriniz ile çevrenizdekilerin hayranlığını kazanabilirsiniz. Nezaketiniz, barışçıl ve uyumlu ruh haliniz, birçok yeni kişiyle tanışıp, yeni fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. Ancak, daha kararlı ve iradeli olmaya çalışmalısınız.
Hayatınızın yoğun günlerine hazır olun. Her alanda hızlanıp hareketleniyor. İletişim ve ilişkilerde uyuma dikkat çekiyor bu hafta. Yersiz öfke patlamalarına dikkat. Mutlu ve keyifli haftalar.


AKREP 30-5 EYLÜL


Sevgili Akrepler
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Sizin 12. evinize yerleşiyor. iç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konular ön plana çıkıyor.
Bu dönemde kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmak, toksik kişiler ve enerjilerden arınmak ruh haliniz için faydalı olacaktır.
Sizin için daha içsel bir dönemi anlatacak bu süreç, biraz daha gizli kapaklı yapılacak işler ve planlar gündemdeki Akrepler işlerini gizli tutmayı severler. Yine bilinçaltınızdaki bazı konular aktive olabilir, bilinçaltı şifası için iyi bir dönem… Varsa hukuki süreçlerle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Göz ardı ettiğiniz, görmezden geldiğiniz problemlerinize ulaşmak ve onları çözüme ulaştırmak için beklemediğiniz dışsal faktörlerden gelen sürprizler olabilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


YAY 30-5 EYLÜL


Sevgili Yaylar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar ile ilgili konuları ön plana çıkıyor olacak. Yeni insanlar tanıyabileceğiniz bir dönem. Geleceğe ve gelecek kazanımlarınıza dair daha umutlu olabilir, kazançlarınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Hayaller, umutlar, dernekler ve sosyal çevreyle iletişiminizde yoğunlaşma yaşanacak bir dönem olacak. Hayaller kurup bunları planlara çevirmek için iyi bir dönem… Sosyalleştiğiniz bir hafta olacak. Organizasyonlar ve grup aktivitelerine katılabiliriz. Bu aktiviteler parasal anlamda aşırı harcamalara neden olabilir. Yapılan harcamaları sorgularken kendinizi bulabilirsiniz. Oysa bu harcamalar ilerde güvenceleriniz haline dönüşebilir. Beklenmedik sürprizlere açık olun. Mutlu ve keyifli haftalar.


OĞLAK 30-5 EYLÜL


Sevgili Oğlaklar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Para ve kariyer konuları ön plana çıkıyor olacak.
İş ve kariyer konularına full odak odaklanıyor olacaksınız. Bu dönem şansınızın oldukça yüksek olacağı süreç. Kazanımlarınız ve gelir arttırımı ile ilgili umulmadık sürprizlerle karşılaşmanız olası. Duygusal bağlamda bir ilişkiniz var ise manevi açıdan doyuma ulaşmak isteyebilirsiniz. Eğer ilişkiniz yok ise yeni bir tanışma ile beraber çok fazla heyecanlanabileceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Kariyeriniz açısından son derece yoğun bir dönem olacak. Yeni iletişimler, yoğun bir çalışma temposu söz konusu olabilir. Yine evliliğiniz ve ilişkiniz açısından da önemli bir dönem söz konusu olacak. Mutlu ve keyifli haftalar

KOVA 30-5 EYLÜL


Sevgili Kovalar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Bu dönem yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Yolculuklarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İlişki olmayanlar hayatınıza farklı kültürlerden birileri girebilir.
Melankoli ve depresif bir durum söz konusu ise inançlarınız doğrultusunda hareket etmek ve uyuma ulaşmak isteyebilirsiniz. İnançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Aile içerisindeki huzur ve uyum ilham kaynağınız olabilir. Kariyer planlarınızı gözden geçirmek dış dünyaya açılmanıza kolaylıklar getirebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.


BALIK 30-5 EYLÜL


Sevgili Balıklar
Bu hafta Merkür gezegeni Terazi burcuna yerleşiyor. Sizlerin 8. evine yerleşiyor. Miras, vergi, sigrorta, ortak kaynak kazanç konuları gön plana çıkıyor olacak.
Maddi konularda daha rahat hareket edeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni yatırımlar konusunda daha iyimser olabiliriz. Eşinizin ya da partnerinizin gelirinde artış olabilir, miras gibi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.
İlişkilerde çok sert etkiler mevcut. aldanma aldatma konuları gündeme gelebilir. Bu hafta sonuna kadar iç dünyanıza dönüp biraz iç muhasebesi yapmak sizlere iyi gelecektir.
Sanatsal objelerle haşır neşir olmak enerjinizi yükseltebilir. Yabancı kaynaklı sermayelere yönelik araştırmalara girebilir odağınızı o yöne çevirebilirsiniz. Ani ve beklenmedik bir şekilde yurt dışı seyahatleri gündeminize gelebilir. Mutlu ve keyifli haftalar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.